Vyninė

Prieš daugelį metų vyndarys Juozas Vilkenis įsikūręs su šeima Kiduliuose atidarė stalių dirbtuves. Šio amato, kaip ir vyndarystės, išmoko iš senelio. Šalia medžio gaminių gražiai derėjo ir vyno statinės.
„Visada žinojau, ko noriu“, – šypsosi vyndarys, mažais žingsneliais, kartais sulaukdamas skaudžių pamokų, siekė tikslo. Teko susidurti ir su teisėtvarka, kuriai pasirodė, kad Juozo laikomas vyno kiekis neatitinka kiekio, skirto savo reikmėms. Tačiau ir tai nesustabdė nuo svajonės įgyvendinimo.
Sudegusių stalių dirbtuvių pamatai tapo pagrindu vyninei, o ieškant galimybių išgyventi nuspręsta imtis vyndarystės.
„Taip nusprendė mano vaikai“, – juokiasi Juozas. Vyras padarė sąmatą verslo pradžiai ir liepė apsispręsti vaikams, ar jie pasiryžę sunkiai ir daug dirbti. Vaikų pasirinkimas J. Vilkenio nenustebino. Verslo pradžiai teko imti paskolas. Sūnus su visa šeima išvažiavo į Švediją uždirbti pinigų.
Nežinia, kiek slenksčių numinta, kiek įtikinėta ir įrodinėta, kiek reikėjo užsispyrimo, sveikatos ir kantrybės, kol buvo gauta licencija natūralaus vyno gamybai.
Kavinę J. Vilkenis pastatė ir įrengė padedamas sūnaus Tado. Pirminė ir pagrindinė kavinės idėja – jauki vieta degustuoti vietoje gaminamai produkcijai, tuo pačiu pamaitinant alkaną svečią.
Šiuo metu Kavinėje vyninėje gali talpinti 100 asmenų.
Kavinė vyninė kviečia jus ne tik kiekvieną dieną skaniai papietauti, praleisti vakarus, bet ir švęsti savo šventes, vestuves, gimtadienius, krikštynas, pokylius, jubiliejus ir kitus vakarėlius.
Pas mus galite užsisakyti banketus, furšetus, gedulingus pietus. Pagal jūsų pageidavimą papuošime stalą.